2018 En Yeni İğne Oyaları

Son dönemde ve her dönem zarif ve estetik görüntü olarak oldukça başarılı olan oya türlerinden iğne oyaları kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Birçok oya tekniği yapımı karıştırılarak oluşturulan yeni modeller son dönemde dikkatleri çekiyor. İğne oyası, mekik, filkete karışımından yapılan oya türleri fiyonklu bir görüntü oluşturabilmekte hem de birbirinden şık modeller ortaya çıkarabilmek için tercih ediliyor. 2018 en yeni iğne oyaları genellikle farklı tekniklerle birlikte oluşturulan oyalardan oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak iğne oyaları yer alsa da birbirinden güzel ve hayran kalacağınız oya teknikleri ile oluşturulan kombinler sizlerin tercihi haline geliyor. Krepler ve şifonlar da tercih edilen oya modelleri gösterişli ve iri motiflerden oluşturularak beğeninize sunulmaktadır.

En Gösterişli İğne Oyaları

Şifon ve kreplerin kenarına yapılan oyalar genellikle iğne yöntemiyle oluşturuluyor ve en gösterişli iğne oyaları arasında yer alıyor. Sizler de sık iğne ve motiflerden oluşturulan çiçeklerle oluşturulan şifon tasarımlarını inceleyerek kendinizde bu tasarımları uygulayabilirsiniz. Büyük büyük oluşturulan iğne oyaları ve birbirinden farklı renk kombinasyonu ile yapılan çiçek, yaprak ve tohum motifleri kimi zaman boncuklardan oluşturuluyor ve kimi zamanında farklı motiflerden yararlanılarak farklı teknikler de sağlanıp sizlere sunuluyor.

En gösterişli modelleri oluştururken genellikle zemin iğne işinden yapılmaktadır. Motiflerde ise farklı teknikler kullanılmaktadır. Tığ işi sık iğne modellerinin yanı sıra mekik ve filkete modelleri ile çiçek ve tohumlar oluşturuluyor.

Sizler için 20 adet En Gösterişli İğne Oyaları   Listesi sıraladık..