2018 Örgü Tığ İşi Aplike Örgü Süslemeleri

Örgü yelekler ve bebek hırkaları için oluşturulan örgü aplike modelleri oldukça dikkat çekici ve güzel bir görüntü sağlayan uygulamalardır. Şapka, patik, hırka, bere, atkı gibi ürünlerde artık aplike ve süslemeler ürünleri daha özel bir görüntüye kavuşturuyor ve sizlere daha eğlenceli sonuçlar elde edebilmenizi sağlamaktadır. 2018 örgü tığ işi aplike örgü süslemeleri birbirinden güzel renk ve desenlerde uygulanmaktadır. Tığ işi ve şiş ile oluşturulan birçok model aplike eklenerek sizlere güzel bir model oluşturulmasını sağlıyor.

Kalp Aplike Modelleri

Bebeklerin yeleklerinin ip uçlarına takılan en güzel aplike modelleri arasında kalp aplike modelleri yer alıyor. Birbirinden güzel motifleri oluşturabilmek için modellerin yapımını anlatan videoları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Kalp modellerin dışında bebekleriniz için oluşturacağınız hatta oyuncak süslemelerinde de tercih edebileceğiniz uçsuz bucaksız desen ve motif aklınıza gelebilir. Salyangoz, yıldız, midye ve daha birçok model aplike tasarım hayvan figürleri ya da bebekleriniz için oluşturulmuş olduğunuz battaniyeler için uygun tasarımlar arasında yer alacaktır. Çeşit çeşit ürünler oluşturarak hatta bu ürünleri oyuncak haline getirerek de odalarını dahi rahatlıkla süsleyebilirsiniz.

Aplike Modellerini Hayalinizde Oluşturun!

Aplike tasarımlarını oluşturmak için hayal gücünüzü kullanmanız yeterli! Birbirinden özel ve kız ya da erkek çocuklar için oluşturacağınız tasarımlar arasında arabalar, dozerler, kuşlar daha birçok figür yer alabilir. Aplike modelleri arasında yine at tasarımları kral motifleri, uğur böcekleri ile oluşturulan düğmeler oluşturmuş olduğunuz tasarımlara özel bir hava katacaktır. Birbirinden güzel tasarımları oluşturmak için aplike modellerini hayallerinizde oluşturun.