50 Adet Bebek Patik Örnekleri 2019

Büyükler için oluşturulan patik modelleri aynı şekilde çocuklar için de uygulanıyor. Bebekler için oluşturulan patik örneklerini de daha özel süslemeler ve daha şirin görüntüye sahip tasarımlar olarak örgü yapan kadınlar tarafından oluşturuluyor ve online ortamda birçok patik dokuyucusuyla da paylaşılıyor. Bebek patiği örnekleri arasında fiyonklu tasarımlar, şeritli süslemeli örnekler, farklı iplerden oluşturulan ponponlu tasarımlar, düğmeli modeller ve dahası yer alıyor. Özellikle erkek çocuklarına converse tasarımlar tercih edilirken kız bebeklerde babet patik tasarımları dikkat çekiyor. Potin şeklinde oluşturulan birçok tasarım anne adaylarının henüz bebekleri doğmamışken oluşturduğu tasarımlar arasında yer alıyor. Şiş ve tığ ile dokunabilen birbirinden farklı örnekler saymakla bitmiyor.

Organize İle Süslenmiş Bebek Patikleri

Düz örneklerle oluşturulan birçok patik modelinde organize tüllerle oluşturulan süslemeler dikkat çekiyor. Organize şeritler ve organize çiçekler ile oluşturulan süslemeli bebek patikleri son dönemde en çok dikkat çeken tasarımlardan oluyor. Aplike tasarımlarının yanı sıra daha şeffaf daha estetik ve şık bir görüntü sağlamak amacıyla şeffaf organze ürünler şıklığı ve görüntüsü ile dikkatleri çekiyor. Üstelik bu ürünlerden oluşturulan atkı bere tasarımları da kız bebekler ve kız çocuklar için vazgeçilmez örnekler arasında yer almaktadır.

Kız çocuklar için organize ile süslenmiş bebek patikleri yer alırken erkekler için de daha koyu renklerde ve farklı desenler de oluşturulan modeller yineörnekler arasında yer alıyor.

50 Adet Bebek Patik Örnekleri 2019

#bebekpatigi #bebekpatiği #bebekpatigimodelleri #bebekpatigiyapilisi #bebekpatigim #bebekpatigioruyoruz #bebekpatıgı #bebekpatiğimodeli #bebekpatiğı #bebekpatiğiyapımı #bebekpatiğimodelleri #bebekpatiğiyapımı❤ #bebekpatığı #bebekpatiğiyapılışı #bebekpatıği #bebekpatiğim #bebekpatiğisüsleme #bebekpatiğiörerimkiben #bebekpatiği💕💞💕💞💕💞💜💗💜💜💞💕💞 #bebekpatigitabanyapimi #bebekpatigisusu #bebekpatigiyapiyorum #bebekpatigipasta #bebekpatigimodeli #bebekpatiği😊 #bebekpatiğiörüyoruz #bebekpatiğitarif #bebekpati̇ği̇ #bebekpatigiyapilir #bebekpatigi🌺

 

50 Pcs Baby Booties Samples 2019

Booties models for adults are also applied for children. The booties for babies are created by women knitting as more special decorations and designs with a more cute look and shared with many booties weavers online. Examples of baby booties include bow designs, ribbon ornaments, pompom designs made from different threads, buttoned models, and more. Converse designs are especially preferred for boys, while ballerina designs for girls are remarkable. Many of the designs created in the form of Potin are among the designs created by mothers while their babies are not yet born. It doesn’t stop counting different specimens that can be touched by a spit and a crochet.