En Yeni 25 Mekik Oyası Modelleri , Mekik Örnekleri 2018

Bayanların tercihleri arasında yer alan mekik oyası modelleri de yüzlerce örneğe sahiptir. Bayanlar gerek günlük hayatta kullandıkları eşyalara gerekse özel gün ve davetlerde kullandıkları eşyalara mekik oyasının birbirininden güzel görünümlü modellerini işleyerek tamamıyla kendi zevklerini yansıtan görünümler elde edebilirler.

Aynı zamanda mekik oyası modellerini, banyolarda ve mutfaklarda kullanılan el havluları kenarlarına işlenmesi de, ev sahibi hanımefendinin gelen misafirlere tamamen kendi zevki ile hazırladığı bir ev dekorasyonu sunmasına olanak sağlamaktadır.

Diğer el işi ürünleri gibi, mekik oyası modelleri de yüzlerce ve hatta işleyen kişinin zevkinden oluşturduğu kombinasyonlara göre binlerce farklı modelde olabilir. Şehrinizde yer alan evinize yakın tuhafiyelerden mekik oyası modelleri satın alabileceğiniz gibi, sosyal medyada yer alan ev hanımları tarafından hazırlanan mekik oyası kenar modellerinden de sipariş verebilirsiniz.

Mekik oyası dikim teknikleri bir bayanın kolayca kavrayabileceği ve yapabileceği teknikler olsa da, fazlasıyla ince işçilik gerektiren ve zahmetli bir uğraştır. Bu yüzden mekik oyaları genellikle elinden ince işçilik gelen ev hanımları tarafından hazırlanıp, isteyen kişilere ekonomik ücretler karşılığında satılmaktadır.

Özel gün ve davetlere giderken, kendi zevkinize göre ve aynı zamanda kıyafetinizle uyumlu olan renklerde baş örtüsü, yazma, tülbent gibi kıyafet aksesuarlarına mekik oyası modelleri işleyerek tamamıyla kendi zevkinize göre bir görünüm kazanmış olursunuz.

Şıklığa ve güzelliğe önem veren bayanların birinci tercihleri arasında yer alan mekik oyası modellerine internet üzerinden uğraşabilir, hobi olarak yapıp evinizde ve kıyafetlerinizde kullanabilir veya dokuduğunuz mekik oyası modellerini sipariş karşılığında beğenen kişilere satabilirsiniz.

#1

#2

 

 

#3

 

#4

 

#5

 

#6

 

#7

 

#8

 

#9

 

#9

 

#10

 

#11

 

#12

 

#13

 

#14

 

#15

 

#16

 

#17

 

#18

 

#19

 

#20

 

#21

 

#22

 

#23