2018 Bebek Yelek Modelleri

2018 bebek yelek modelleri tığ işi ve şiş ile yapılmaktadır. Geniş örgü bebek yelekleri, ponponlu ajurlu haroşa örgülü gibi birbirinden renkli ve güzel modeller var. Erkek bebekler için ise sarı, yeşil, mavi, gri, kahverengi, siyah, turuncu gibi renkler ağırlıkta kullanılmakta ve örülmektedir. Evlerinizin neşesi sevinç kaynağı bebekleriniz için birbirinden güzel bebek yelekleri ve örgü modelleri yüzyıllardan bu yana gelen örnekler mevcutdur.

Tunus işi fiyonk motifli bebek yelek modeli, tığ işi beşgen motif süslemeli bebek yeleği, kahve çekirdeği, yelpaze bebek yelek modeli, baykuş figürlü bebek yeleği, kiraz desenli bebek yeleği, fırfırlı şirine kız bebek yeleği modeller tercih ediliyor. Bebek yelekleri için ayıcık figürleri, örgü bebek modelleri ve penye ipten örülen yelek modelleri soğuk kış günleri yaşayacağınız kış ayları için sevdiklerinizin bebeklerine yelek örmek istiyorsanız hem kız hem erkek bebekler için çiçek desenli bebek yelekleri, araba desenli erkek çocukları için araba modelli bebek yelekleri, selanik örnekli bebek yelek modelleri, düğmeli örme yelek, üçgen modelli bebek yelek, renkli iplerden örülen bebek yelek modelleri, incili bebek yelek modelleri, boyundan örmeli bebek yelekleri online olarak izlenerek de başlanabilir.

2018 Bebek yelek modelleri kız çocukları için bandanası ve yeleği takım olan kombinler ile örülmektedir. Beresi, patiği yeleği takım bebek modelleri vardır. Kelebek örgü modeli, kurtçuk örnekleri ve robalı yelekler bulunuyor. Şeker desenli bebek yelekleri, kurdaleli bebek yelekleri gibi birçok bebek yelek modeli mevcuttur. Kadınlar örgü konusunda o kadar yaratıcı oluyor ki haroşa ajurlu hatta timsah sırtına bile benzetilen örgü modelleri oluşturmaktadır.

2018 Bebek Örgü Modelleri için TIKLAYIN

25 adet bebek yelek modellerini sizler için sıraladık..

  1.