Boncuklu Yazma Örnekleri

Geçmişten günümüze kadınların vazgeçilmez aksesuarları olan yazmalar son dönemlerde boncuklu yazma örnekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modelleri ile daha modern bir görüntü yakalamış olan yazmalar pek çok yerde kullanılmaktadır. Sadece başörtüsü olarak değil günümüzde süs eşyası, saç aksesuarı olarak da yazmalar tercih edilmektedir. Hatta bu yazma kenarı modeli örnekleri perde, masa örtüsü, havlu ve kilim kenarlarını süslemektedir.

Boncuklu Yazma Örnekleri

Boncuklu yazma örneklerinin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Kimisi sade kimisi ise teferruatlı modeller arasından herkes zevkine uygun olan modelle yapmaktadır. Kadınlar arasında örnek alışveriş ve çok fazla olmaktadır ve bu örnek alışverişinden yeni modellerde ortaya çıkmaktadır. Tek renkli ya da karışık renkli yazmaların kenarlarına bu modeller uygulandığında son derece şık yazmalar elde edilmektedir.

 

İğne oyası boncuklu modelleri

İğne oyaları son derece emek isteyen kadınların günlerce uğraştığı modellerdir. Çok ağır modellerin bile çıktı iğne oyaları artık boncuklar ile süslenmektedir. Hem daha basit hem de daha şık görüntüler boncuklu iğne oyaları ile karşımıza çıkmaktadır. İster tek renk isterseniz de karışık renkler ile iğne oyası boncuklu modeller elde edebilirsiniz

.

 

Tığ oyası boncuklu modelleri

Tığ oyalarında çok farklı modeller karşımıza çıkmaktadır. Tığ oyası boncuklu modelleri ile son derece hareketli yazmalar elde edebilirsiniz. İncili boncukları tercih ederek şık yazma modelleri sizlerin olabilir.

Püsküllü boncuklu yazma modelleri

 

Boncuklu yazma modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen modeller olurken boncukların yanına eklenen püskülleri ile püsküllü boncuklu yazma modelleri son dönemin en popüler modelleri haline gelmiştir.