Örgü Çanta Modelleri

Örgü çantalar plaj çantaları olarak oldukça keyifli bir şekilde kullanılan ürünlerdendir. File şeklinde oluşturulan tasarımlar ile harika bir görüntü elde edilirken aynı zamanda özel kadınların oluşturmuş olduğu günlere giderken de ayakkabılarınızı veya başörtülerini koymak için oluşturacağınız birbirinden güzel örgü tasarımlardır ve sizleri daha farklı ve özel kılacaktır. Örgü çanta modelleri arasında dikdörtgen tasarımlar, kese şeklinde ürünler, yuvarlak çanta tasarımları ile birçok tasarım yer alıyor. El işlerinizi de içerisinde saklayabileceğiniz el çantaları da sizler için ideal ürünler arasında yer alıyor.

Örgü Çanta Modeli 1

Örgü Çanta Modeli 2

Örgü Çanta Modeli 3

Daha Fazla Örgü Çanta Modelleri için TIKLAYIN

 

Hasır Örgü Çanta Modelleri

Örgü çanta modelleri arasında en çok tercih edilenler hasır örgü çantalardır. Hasır örgü bilen kadınlar kendilerini özel renklerde ve desenlerde çanta tasarımları oluşturuyor. Hasır örgü çanta modelleri arasında büyük tasarımlar sizlerin tercihi olurken bu tasarımlardan en dikkat çekici olanların plaj çantaları ve spor çantaları olmaktadır.

 

Daha Fazla Hasır Örgü Çanta Modelleri için TIKLAYIN

Tığ İşi Çanta Modelleri

Kafes modellerinden elde edilen tığ işi çanta modelleri oluşturabileceğiniz en özel ürünlerdendir. Motif motif dokuyarak oluşturacağız çanta tasarımlarının yanı sıra düz kafeslerden ve farklı renk tonlarının kombinasyonundan elde edeceğiniz ürünler de sizlerin tercihi olacaktır. Her geçen gün hazır giyim ürünleri dikkat çekiyor olsa da el emeği göz nuru birbirinden güzel tığ işi çanta modelleri de yaz aylarında sizler için ideal ürünler arasında yer alacaktır. Doğal ve özel görünümü ile birçok kişinin dikkatini çekecek olan bu çantalar ile sizler de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Daha Fazla Tığ Çanta Modelleri için TIKLAYIN